Beyaz Müzayede

  Müzayede Katılım Koşulları

  MÜZAYEDE KATILIM KOŞULLARI

   

  Listede bulunan araçlar ...../....../...... Cumartesi günü saat 13:00’da Beyaz Sistem Açık Artırmada (Esenboğa Havalimanı Yolu No:809 Akyurt/ANKARA) satışa sunulacaktır.

  Açık artırmaya teminat yatıran gerçek ve tüzel kişiler katılabileceklerdir.Gerçek kişilerin resimli kimlik,başkası adına ya da tüzel kişi vekili olarak satışa katılanların noterden vekalet ibrazı şarttır.

  Açık Artırmaya katılan katılımcılar, araç başına 1.000 TL olmak üzere nakit veya kredi kartı ile teminat yatırarak, yatırdıkları her bir teminat kadar bayrak alabileceklerdir. Teminat yatırmayan katılımcılar açık artırmaya alınmayacaktır. Katılımcının araç alımı yapmaması halinde yatırılan teminat; nakit ise aynı gün, kredi kartı veya banka transferi yoluyla yapıldıysa, ilk iş gününde iade edilecektir.

  Açık artırmada araç almaya hak kazanan katılımcıların, yapacakları kredi başvurusu ilgili banka yada finans kuruluşu tarafından red edildiği taktirde,araç tutarının madde 16 de belirtilen süre içerisinde tamamlanmaması durumunda alınan teminat iade edilmez.

  Araçlar ayrı ayrı satılacak olup, bir satış sonuçlanmadan diğerine başlanmayacak, Açık Artırmayı yönetenin aracın satıldığına dair beyanı ile her bir satış sona ermiş olacaktır.

  Açık Artırma sırasında verilecek teklifler TL cinsinden olup her türlü masraf hariç fiyatlardır.

  Açık Artırmada araç, en yüksek bedeli verene satılır. Satış işlemi, katılımcının aracı aldığına dair Beyaz Sistem personeli tarafından getirilen formu imzaladıktan ve bayrağı teslim ettikten sonra tamamlanır.

  Açık Artırmada araç alanların ruhsat masrafları kendilerine ait olarak, Beyaz Sistem tarafından  adlarına çıkartılacaktır.

  Kendi aracını takas etmek isteyen katılımcıların müzayede gününden bir gün öncesine kadar  araçlarına ekspertiz yapılarak fiyat belirlenir, verilen fiyat  bakiye ödeme yerine değerlendirilebilir. Beyaz Sistem takas için gelen aracı alıp, almamakta kendisi karar vermektedir.

  Araçlar, Beyaz Sistem Merkezi’nde 5 gün öncesinden mesai saatleri dahilinde görülebilir.

  Araçlar, halihazır durumları ile satışa sunulduğundan, alıcının aracı bizzat görerek satışa katıldığı kabul edilir. Verilen ekspertiz ve donanım bilgileri referans nitelikli olup bu konuda gelecekte Beyaz Sistem’e karşı eksiklik, ayıplık vs. herhangi bir itiraz, şikayet ve talepte bulunulmayacaktır.

  Beyaz Sistem, katılımcıdan aracın alım bedeli üzerinden %2 + KDV komisyon bedelini  ayrıca alacaktır.

  İşlemlerin süratli ve güvenli olması bakımından Beyaz Sistem’in anlaşmalı trafik müşaviri işlemleri takip edecek vekaletname örneğinde belirtilen ücret karşılığında sonuçlandıracaktır.,Aracın ruhsat işlemleri yapılmadan teslimi yapılmayacaktır.

  Beyaz Sistem, Açık Artırma yapılıp yapılmamasında veya dilediğinde yapılmasında serbesttir.

  İhaleye katılanlar bu şartnameyi okuyup kabul etmiş sayılırlar. Alıcı, ihaleye katılımı ile araç alma iradesini göstermekte olup, sonradan satışın bozulmasını isteyemez. Alıcı sonradan vazgeçerse teminatı iade edilmez.

  Tescil işlemleri için, 3 iş günü içerisinde müracaat edilmemesi durumunda satış iptal edilerek, BK 156/2 çerçevesinde teminat irat kaydedilir.

  Şartnameden doğan uyuşmazlıklarda Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

  MÜZAYEDE İŞLEMLERİ

   

  Müzayede Araç Listesi

   

  Online Müzayede Katılım Formu

   

  Online Müzayede Katılım Koşulları

   

  Müzayede Katılım Koşulları

   

  Müzayede Kayıt İşlemi

   

  Müzayede Süreci

   

  Avantajlı Kredi Seçenekleri

   

  Takas

  Müzayede Canlı Yayın
  Tweeter'da Paylaş
  RSS Yayın Akışları

  İnternet Hizmetleri

  Müzayede Canlı Yayın

  Üye Kayıt

  Beyaz Sistem Sizin İçin Bulur

  Beyaz Sistem Sizin İçin Satar

  Kasko Değer Listesi

  Müzayede Sistemi

  Online Müzayede Katılım Formu

  Online Müzayede Giriş

  Müzayede Katılım Koşulları

  Müzayede Araç Listesi

  Müzayede Süreci

  Müzayede Canlı Yayın

   

   

  Hızlı Erişim

  Basında Beyaz Sistem

  Kurumsal Çözümler

  Beyaz Sistem Hakkında

  Araç Alırken: “Püf Noktaları”

  Araç Alırken Gerekli Evraklar

  Kalite Belgelerimiz

  E-Fatura Bilgi Formu

   

  E-Bültene Üye Ol

  “ Müzayede Araç Listesi ”


   
   

  © 2014 - Beyaz Sistem

  Bizi Takip Edin.